Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap!

Merkez

Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:10 Daire:3 ATAŞEHİR İstanbul 0532 345 01 11
Henüz bu etkinlik merkezi için etkinlik bulunmuyor.

Kids Maker olarak teknoloji ve bilimin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, çocuklarımızın tüketen değil üreten bireyler olmaları için çalışmalar yürütmekteyiz.
Ayrıca teknoloji ve bilimin, mühendislik ve matematik alanları ile ilişkilendirildiği dünyada öne çıkan STEM (Science, Technology, Engineer, Math) eğitimini, çocuklar için hazırladığımız programlara entegre ederek atölye çalışmaları şeklinde uygulamaktayız.
Amacımız gelişen dünyanın beraberinde getirdiği 21. yy becerilerini çocuklarımıza kazandırmaktır. Bu sayede ezber mantığından uzak, problem çözme becerisi gelişen, analitik ve sistematik düşünebilen, olaylara mantıksal yaklaşan, eleştirel düşünebilen ve yaratıcılığı gelişen bireyler olmaları için katkıda bulunmaktayız.
Eğitimci kökenimizin sorumluluğu ile çocuklarımızın gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak “Oynayarak Öğren, Eğlenerek Üret!” mottosuyla çıktığımız bu yolda Ataşehir bölgesinde butik atölye olarak hizmet vermekte maksimum altı kişilik gruplarla çalışmaktayız.

    Bu etkinlik merkezi için henüz eğitmen eklenmedi.
    Bu etkinlik merkezinin şubesi bulunmuyor.
    Bu etkinlik merkezi için henüz hiç yorum yapılmamış.